درباره ما

گروه شاموت فعالیت خود را از 6 شهریور سال 1389 آغاز کرد. در این مدت سعی داشته است که ایده های نو و مفید را عملی کند تا موجب پیشرفت تکنولوژی شود. در همین راستا Shamot DesignMe! را در 8 مهر 1392 راه اندازی کرد تا با تیمی قوی بتواند بهترین ایده های طراحی را عملی کنند.


Shamot Group Logo

Dedicated to E.T & N.F : )

درباره تیم

آرین فقیهی

آرین فقیهی
  • بیوگرافی: علاقه زیاد او به این کار باعث عضو شدن او در گروه شاموت و در نهایت یکی از پاهای ثابت این گروه شد. آرین به طراحی وب سایت و نرم افزار علاقه مند است و دو سال در این کار تجربه دارد. او همیشه با مطالعه آخرین تکنیک ها و استاندارد های وب خود را به روز نگه می دارد که باعث می شود وب سایت هایی که طراحی می کند از بالاترین استاندارد ها بر خوردار باشد.

  • مهارت ها: HTML5 - CSS3 - Javascript - jQuery - PHP5 - SEO

  • نمونه کارها: ویرایش قالب شاموت سیتی - سئو سایت اصلی گروه شاموت - طراحی و سئو سایت Shamot DeisgnMe! - بیشتر


محمد تحویلداری

محمد تحویلداری
  • بیوگرافی: او حدود 5 سال است که با دنیای وب و ایجاد آن آشنایی دارد. در سال اول این 5 سال به ساخت و مدیریت وبلاگ های مختلف پرداخت و کم کم قالب های آن ها را ویرایش می کرد. سپس در سال بعد که گروه شاموت با شهر شاموت قدیمی شروع به کار کرد، محمد به طور تخصصی تر شروع به ساخت وب کرد و با وبلاگ نویسی و طراحی وبلاگ به صورت حرفه ای آشنا شد. پس از آن دست به ساخت سایت زد و سایت های مختلفی را به راه انداخت و تجربیات فراوانی در این راه کسب کرد. اکنون او به عنوان یکی از بنیان گذاران گروه شاموت طراحی را به صورت حرفه ای ادامه می دهد.

  • مهارت ها: HTML5 - CSS3 - Javascript - jQuery - C#

  • نمونه کارها: ویرایش قالب شاموت سیتی - ساخت و راه راه اندازی سایت اصلی گروه شاموت - ویرایش سایت Ariogame - بیشتر

Shamot DesignMe! V2.0 lights

Powered By Shamot Group!

©2010-2014